Zimowa sesja zdjęciowa – Warszawa

Zimowa sesja zdjęciowa – Warszawa

Wyczekujecie już następnego śniegu? Bo ja tak! Co prawda, za zimą nie przepadam, szczególnie kiedy muszę nieść ze sobą lodowaty statyw tylko po to, żeby przypiąć do niego równie lodowaty sprzęt. Nie dam jednak aparatowi zapaść w sen zimowy i…robię zdjęcia! 

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z dzisiejszego spacerku na łyżwach na starówce wieczorową porą. Jazda na łyżwach może być sporym wyzwaniem, ale… Kto z Waszych znajomych może się pochwalić takimi zdjęciami? Lodowisko znajdziecie chyba w każdym większym mieście. Niektóre miasta w okresie przedświątecznym przygotowują też specjalne ślizgawki w centrach miast – aż szkoda nie skorzystać!

Taka sesja fotograficzna to nie tylko wspomnienia i emocje zatrzymane w kadrze, to przede wszystkim świetna zabawa na świeżym powietrzu.

Kiedy wykonać sesję zdjęciową w plenerze?

Zawsze jest dobry czas na sesję fotograficzną w plenerze. Wszystko zależy od wieku dzieci oraz Waszych chęci. Zabawy w plenerze to najlepsza forma spędzania wolnego czasu z dziećmi. Zabawa śniegiem, wygłupy i łaskotanie. Sesja zdjęciowa w plenerze to coś więcej niż zwykłe zdjęcia.

sesja zdjęciowa ząbki
sesja zdjęciowa wołomin
fotograf ząbki
profesjonalny fotograf
sesja zdjęciowa zielonka
fotograf kobyłka
Share: