Dzień Dobry! Nazywam Się Kateryna Kolkovets

Jeśli krótko, to fotografia jest dużą i ważną częścią mojego życia.

Wszystko zaczęło się jeszcze za czasów pradziada, był pierwszym fotografem w naszej rodzinie. Fotografował wówczas na płaską kliszę, która ładowała się do kaset. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, więc fotografem został jego syn,czyli mój dziadek,a następnie mój tatuś który przekazał mi miłość do fotografii.Dzięki moim przodkom  nauczyłam się postrzegać świat z zachwytem, który motywuje do potrzeby uchwycenia nawet najkrótszych i najdrobniejszych momentów, fotografowanie to praca połączona z przyjemnością, która przynosi mi zadowolenie i pozwala stale rozwijać się.

Zaczęło się od malutkich aparatów kompaktowych, którymi  spodobało mi się grać z światłem i fotografować wszędzie, nie miałam granic…

Pierwszą lustrzankę podarowali mi rodzice na osiemnaste urodziny.
Od tego czasu zaczęłam fotografować nie tylko dla siebie, jak również i dla ludzi … zaczęły się rodzinne sesje zdjęciowe, portrety, komunie, foto sesje turniejów tanecznych i reklamy, a także ślubna sesja zdjęciowa.

Moje pierwsze prace były przedstawione 14 – 15 marca 2015 roku na wystawie „3D stereo fotografii” w Warszawie. W lipcu 2015 uczestniczyłam w  „I Ogólnopolskim  Plenerze  Malarsko-fotograficznym  Marynistów”  w Chrzęsnem.  Pierwsza osobista wystawa odbyła się 11 lutego – 6 marca 2016 roku w m. Sarny. W marcu 2017 roku ukończyłam kurs przygotowania liturgicznego w zakresie fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie.

„Fotografia – to moment który pozostanie z Tobą na zawsze…”

Ukończyłam kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów w Papieskim Wydziale Teologicznym

fotograf ślubny w Warszawie
fotografia dla firm